Jaco Condo 2 Bedroom Pool & Families
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Dompelbad | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Jaco Condo 2 Bedroom Pool & Families van 102 m² bevindt zich in het strandgebied van Jacó, op afstand van 2 km van Jaco Walk en binnen 20 minuten lopen vanaf het Daystar Center Jaco. Het 2-badkamer appartement is geschikt voor maximaal 6 gasten.
Er is een privé strand strand op een paar meter afstand van het appartement. De accommodatie ligt op 25 minuten wandelen van Mas X Menos.
Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Jaco Condo 2 Bedroom Pool & Families is op een korte afstand van de dichtstbijzijnde bushalte, Parada la Amistad. Deze accommodatie is compleet met luxe voorzieningen zoals een dompelbad voor de ultieme ontspanningservaring.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Privéstrand
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Jaco Condo 2 Bedroom Pool & Families?
Gasten van Jaco Condo 2 Bedroom Pool & Families kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Tico Pod Art House & Gifts, binnen 20 minuten wandelen ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Playa Herradura (4 km) en AyA Jaco (1 km). - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Jaco Condo 2 Bedroom Pool & Families?
Jaco Condo 2 Bedroom Pool & Families heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Jaco Condo 2 Bedroom Pool & Families?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Jaco Condo 2 Bedroom Pool & Families verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 102 vierkante meters. - ❓
Heeft Jaco Condo 2 Bedroom Pool & Families een eigen zwembad?
Jaco Condo 2 Bedroom Pool & Families heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.